Pas shkëputjes nga televizioni, zbulohet projekti i ri i Luana Vjollcës

Moderatorja Luana Vjollca, është shkëputur nga ekrani që prej përfundimit të emisionit “Shiko kush Luan” në Top Channel.

Por me sa duket ajo paska plane të tjera për t’u rikthyer më fuqishëm se kurrë. Ka qenë vetë Luana që ka lajmëruar fansat për rikthimin, nëpërmjet një fotoje mjaft seksi në Instagram:

LEXO EDHE:  Alketa dukej mbresëlënëse, por ja sa kushtoi veshja e saj
Kliko per me shume info

“Ju mori malli për mua? Shihemi shpejt me projekte të reja. Fundjavë të këndshme”, shkruante të shtunën biondina seksi.

Ndërkohë sot, producenti i Luana Vjollcës ka zbuluar se po punon për hitin e radhës së këngëtares.

Ai ka publikuar një foto nga studio, ku shfaqet përkrah bukuroshes, duke lajmëruar kështu projektin më të ri të saj. Mezi po presim!

LEXO EDHE:  Majk hap gardërobën dhe ç’të shohësh: Aksesorë dhe veshje firmato

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here