Ora 1:30 e mëngjesit, Klea Huta nuk ka gjumë dhe ja ç’bën pas mesnate

Nëse ka kaluar mesnata dhe nuk ke gjumë, çfarë bën?

Epo Klea Huta gjen të tjera opsione përveç rehatisë së krevatit, në një rast të tillë.

Kliko per me shume info

Vetë moderatorja ka postuar një video në Instastory në orën 1:32 pas mesnate. Bukuroshja e ekranit ka ndarë disa momente teksa është duke kënduar.

Pas duetit të shumë përfolur me Elgitin, Klea e ka marrë shumë seriozisht këngën dhe tashmë ky është pasioni i saj më i madh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.