Vrasja e Mario Majollarit, motra publikon videon prekëse në dasmë: Bota ime je…!

0

Humbja tragjike e të riut Marjo Majollari, i cili u vra kete jave ne Kinostudio per hakmarrje, e për të cilin flisnin veç mirë në të gjithë zonën ku jetonte, është e papërballueshme për familjarët e tij.

Motra e tij ka publikuar një video në “Facebook” ku shfaqet me Marion në një dasmë duke kënduar këngën e Artjola Toskës “Mirëmëngjes dashni”, duke i thënë vëllait “bota ime je”.

Kliko per me shume info

Prindërit e Marios ishin divorcuar kur ai ishte 2-vjeç, dhe nëna ishte kujdesur e vetme për t’i rritur dy fëmijët.

Babai, Avni Majollari, edhe pas vrasjes se djalit, nuk mori leje nga burgu, ku është dënuar për vrasjen e dy personave në vitin 2000, nuk pranoi të përcjellë të birin për në banesën e fundit.

Gepostet von Xhesika Majollari am Samstag, 14. April 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.