Marina Fara harron biznesmenin, publikon foto nga shtrati me një djalë tjetër

Një vit më parë vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina “pushtoi” mediat rozë pas publikimit të një fotoje me një djalë, ku tregonte se të dy ishin fejuar.

Kliko per me shume info

Mirëpo nuk kaluan as dy javë kur Marina i hoqi fotot me të fejuarin nga profili i saj duke treguar kështu se fejesa kishte marrë fund ende pa nisur mirë.

LEXO EDHE:  Besnik Qaka poston foton e ëmbël me të bijën

Madje mediat rozë shkruan gjatë rreth jetës plot drama të 40-vjeçarit biznesmen që i kishte fituar zemrën përkohësisht vajzës së këngëtares shumë të pëlqyer nga shqiptarët.

Por me sa duket pasi ka kaluar rreth një vit, bukuroshja brune e ka hedhur pas krahëve gjithë këtë histori, pasi ajo duket e lumtur në krahët e dikujt tjetër.

LEXO EDHE:  “Sigurisht që do gjakosesh, k*rvë!” Oriola Marashi kapet keqazi me komentuesin

Marina ka publikuar në Instagram foto me të dashurin e ri, duke u kujdesur që këtij të fundit t’i mbulojë fytyrën, pa dashur ta bëjë atë të njohur për publikun.

Ata shfaqen në shtrat duke u puthur dhe Marina duket e lumtur.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here