Lezhë, tre këshilltarë bashkiakë braktisin LSI, i bashkohen PS

Kliko per me shume info

Pesë këshilltarë bashkiake në Lezhë, tre nga Lëvizja Socialiste për Integrim dhe dy të partive të tjera të vogla, kanë vendosur që të largohen nga forcat politike që përfaqësonin dhe ti bashkohen Partisë Socialiste.

Vendimi u bë publik përmes një deklarate të përbashkët për mediat nga selia e Partisë Socialiste.

Kliko per me shume info

Kryetari i Partisë Socialiste në Lezhë Eduart Ndreca, falenderoi këshilltaret që zgjodhen ti bashkohen forcës politike që ai drejton e cila sipas tij po e çon vendin përpara.

Këshilltaret që ju bashkuan Partisë Socialiste janë Hasan Muça, Ferdinand Ndoj, Agim Doda dhe Erind Ndreca.

Emrat e këshilltarëve që iu bashkuan PS:
Ferdinad Ndoj LSI
Hasan Muça LSI
Agim Doda LSI
Ndrek Gazulli PAK
Erind Ndreca G-99

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.