Kryeministri rus “lë kokën” pas këngëtares shqiptare, e surprizon papritur

Pasi mahniti mbarë Italinë dhe fitoi vendit të parë në ‘The Voice of Italy’, Elhaida Dani duket se ka triumfuar në një tjetër vend.

Kliko per me shume info

Kësaj radhe bukuroshja ka marrë pjesë në shfaqjen ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit, duke mahnitur edhe vetë kryeministrin rus.

Këngëtarja e talentuar ka interpretuar rolin e Esmeraldës, të cilin sic do thoshim ne shqiptarët, e “ka qarë” në plotë kuptimin e fjalës.

LEXO EDHE:  'Çmendet rrjeti!’ Blunt dhe Real publikojnë videon intime të një çifti shqiptar

Ky interpretim ka bërë kryeministri i Rusisë, Dimitry Medvedev,të lërë kokën pas Elhaidës, duke menduar madje edhe një mënyrë për ta surprizuar.

Pas shfaqjes, Medvedev i ka dhuruar Elhaidës një buqetë të madhe me trëndafila të kuq. Këtë surprizë Elhaida e ndau me ndjekësit e saj në ‘Instagram’.

Bukuroshja shkruan se:

E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti  Dmitry Medvedev, mbrëmë pas shfaqjes!”

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here