Këngëtarja shqiptare gati për operacione plastike: “Të bëj hundën, apo të fryj buzët?”

Operacionet plastike janë kthyer në një trend që i ka përfshirë të gjithë, sidomos personazhet e famshme. Pjesa më e madhe e tyre kanë bërë ndërhyrje kirurgjikale, por preferojnë t’i mbajnë të fshehta, ndërsa një pjesë tjetër nuk e ka problem t’i deklarojë hapur.

Një ndër këto personazhe me sa duket është edhe këngëtarja Yllka Kuqi, e cila nëpërmjet një postimi në Instagram ka kërkuar mendimin e fansave se ku duhet të ndërhyjë në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Bleona Qereti, prezanton librin autobiografi të shumë përfolur
Kliko per me shume info

“A ka nevojë mi pre hundën apo my fry buzën”, shkruan Yllka në postimin e saj në Instagram ku ka nxjerrë në pah hundën dhe buzët.

 

Fansat të habitur nga kjo pyetje e këngëtares kanë nxituar t’i komentojnë se ajo nuk ka nevojë të bëjë asnjë ndërhyrje, pasi duket e bukur ashtu siç është.

LEXO EDHE:  Braktisi Shqipërinë? Shikoni shtëpinë superluksoze të Ornela Bregut në Spanjë, motra e ish-ministres na lë pa fjalë

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here