Këmbët hapur në pozicion provokues, plasin ngacmimet për Alesia Bamin

Kliko per me shume info

Alesia Bami është kthyer në një kohë të shkurtër në një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Kliko per me shume info

Format e saj të kolme janë ulur me kalimin e kohës, megjithëse Alesia nuk ka hequr dorë nga foto seksi që poston në Instagram.

Balerina ka nisur sezonin e plazhit dhe ka postuar një foto mjaft provokuese ku të pasmet bombastike i dalin shumë në pah.

Komentet nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta, por në veçanti ka rënë në sy komenti i një fansi.

Ai ka shkruar:

Nuk mbytesh ti se të mbajnë tullumbacet mbrapa”.
Një tjetër komentues i ka shkruar ndër të tjerë:

Sa i vogël duket deti para të pasmeve të tua”.
Ajo ka vendosur t’i injorojë të gjitha komentet komplimentuese dhe ato ngacmuese, pa përgjigje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.