I bëri për 6 vite rresht thonjtë me akrilik, e vërteta e hidhur që i ndodhi kësaj gruaje do ju habisë

Kliko per me shume info

Tani te gjithe e kane bere trend qe nje e dy, shkojne tek estetistja per te rregulluar thonjte dhe per te ngjare dora sa me e rregullt.

Kliko per me shume info

Por aq sa te mrekullueshëm duken thonjtë meakrilikë, aq deme shkaktojne.

Blogerja e bukurisë, Amelia Perrin ka zbuluar të vërtetën e dhimbshme që i ka ndodhur asaj.

Amelia ka bërë thonjtë e saj për rreth 6 vjet pa ndërprerje, por se fundmi ka postuar një fotografi të thonjve të saj të vërtetë duke shkruar:

“Shumë njerëz kuriozë  më pyesin për akrilikët e mi, nga dëshira për t’i bërë si unë, por unë po ndaj  realitetin”. Duke folur për Femail, shpjegoi: “Akrilikët më bënin  të ndihesha  mirë dhe prandaj i bëja vazhdimisht”.

Ajo këto kohë po merr vitamina për përfocimin e thonjve, edhe pse e di që do mbeten për një kohë të gjatë të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.