Gjeti gruan të varur në banesë, zbardhet dëshmia e bashkëshortit

Burri i cili gjeti të varur në banesë bashkëshorten e tij në Tiranë, mësohet të jetë shprehur para uniformave blu se nuk ka pasur konflikte me njeri-tjetrin.

Ai tha se pasi mbërriti në banesë, gjeti aty bashkëshorten 40-vjeçare të varur dhe pas kësaj lajmëroi policinë. Në atë kohë s’ka pasur njeri tjetër në shtëpi, mësohet të ketë thënë ai.

LEXO EDHE:  Vrasja nga grabitësit në Kamëz, Polici-Prokurori ping-pong për foton e autorëve
Kliko per me shume info

Policia njoftoi se alarmi në Sallën Operative është dhënë rreth orës 13:30. Pas kësaj, në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor si dhe eksperti mjeko-ligjor. Dyshimet e Policisë janë se A.B., 40 vjeçe, është vetëvarur në banesën së saj.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera nga ndonjë faktor tjetër, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here