Gjendet trupi i pajetë i shqiptarit në Itali, dyshimet e para

Trupi i pajetë i një burri është gjetur në rreth orës 13 të kësaj të marte në binarët e linjës së trenit Roma-Civitavecchia-Pisa, mes stacioneve të Maçarese-s dhe Ladispoli-s. Siç raportojnë miat lokale, dyshohet se viktima është shqiptar, rreth 40 vjeç, pa një vendbanim fiks në Itali.

Sipas të njëjtave burime, dyshohet se viktima është përplasur nga treni. Pranë kufomës, u gjetën edhe dy qenë të ndodhur.

LEXO EDHE:  Grabitësit vranë pronarin e dyqanit në Kamëz, policia reagon ashpër: Shpërblim për kapjen e autorëve
Kliko per me shume info

Një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here