Emocionon Anna Gjebrea, dedikim special për të vëllanë

Marrëdhënia midis një motre dhe një vëllai është konsideruar gjithmonë shumë speciale. Pavarësisht, zënkave, debateve apo grindjeve të momentit dashuria që ata ndjejnë ndaj njëri-tjetrit është e pakufishme. Këtë na e kanë vërtetuar më së miri edhe Joni dhe Anna Gjebrea, dy fëmijët e moderatorit të njohur Ardit Gjebera.

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale Joni na ka treguar se Anna do të ngelet gjithmonë princesha dhe dashuria e tij më e madhe. Por kësaj radhe ka qenë Anna ajo që e ka surprizuar të vëllanë.

LEXO EDHE:  Nervozohet Soni Malaj: Partneri im nuk është xheloz
Kliko per me shume info

 

Tashmë që Joni është larguar drejt Amerikës, ku po jeton se bashku me të fejuarën e tij, Merlin Haxhiymeri,  Anna është ajo që e ndjen më shumë mungesën e të vëllait. Joni ka postuar një foto në Instastory ku tregon dedikimin special që i ka bërë e motra.

 

“Më mungon! Të dua vëlla”, ka shkruan Anna, ndërkohë i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Jonit: “Ti më mungon më shumë”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here