E tmerrshme/ Çifti shqiptar bën seks ne ballkonin e banesës, e regjistrojnë fqinjët

Kliko per me shume info

Çifti aq shumë ishte i etur për seks saqë nuk u ka interesuar aspak kureshtja e fqinjëve të cilët nuk i ndanin sytë nga ata të dy.

Kliko per me shume info

Pasi ata e kryen punën e tyre në ballkon, u kthyen pa nxitim përsëri në apartament.

Të painteresuar për atë nëse dikush mund t’i ketë regjistruar dhe ku do të përfundojë videoja e tyr

Ngjarja ka ndodhur, ndërsa video e regjistruar nga banorët ka marrë shumë klikime në internet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.