E TMERRSHME/ Babai monstër i mori virgjërinë vajzës 14-vjeçare: Duhet të përgatitesh për martesë!

Një burrë mori virgjërinë e vajzës së tij 14-vjeçare dhe përdhunoi vazhdimisht gruan e tij gjatë një periudhe 16-vjeçare, një gjykatë dëgjoi.

Babai, nga Cornwall, është akuzuar se e ka bërë vajzën e tij të kryejë veprime seksuale ndaj tij pasi i ka thënë asaj se duhej ta përgatiste për martesë, para se ta përdhunonte kur ishte vetëm 14 vjeç.

Kliko per me shume info

Burri, në të tridhjetat e vonshme të tij, ka mohuar 14 shkelje të ndara të cilat dyshohet se kanë ndodhur në mes të viteve 1990 deri në 2013, raporton Mirror.

Në Gjykatën Truro Crown, avokati që ndoqi çështjen, Heather Hope, tha: ‘Abuzimi fizik dhe mendor u krye deri në atë pikë ku ajo (gruaja e të pandehurit) u bë të ndihej e pa vlerë dhe se askush tjetër nuk do ta kishte atë.

‘Në një rast ajo ishte ulur në dysheme në një natë dhe kur ai erdhi, ajo i tha atij se nuk donte seks, por i pandehuri nuk parnoi jo për përgjigje”.

“Ai e shtyu prapa në dysheme dhe hipi mbi të. Ajo u përpoq t’i mbajë këmbët e saj të mbyllura por ai i mbështeti duart e saj në dysheme dhe e përdhunoi”./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.