E ftuara lë pa fjalë Rudina Magjistarin: “Uau e bukura e dheut…”

Kliko per me shume info

Në emisionin e pasdites “Rudina” ditën e sotme ishte e ftuar këngëtarja, Mihrije Braha. Me zërin e saj karakteristik, por dhe me rininë e saj të përjetëshme, këngëtarja nga Kosova i ka bërë të gjtihë për vete.

Sapo Mihrija hyri në studio, Rudina Magjistari u mahnit nga bukuria e saj dhe nuk ngurroi ta komplimentonte.

Kliko per me shume info

“Ua ua ua e bukura e dheut”, ishte reagimi i Rudinës.

E befasuar nga pamja e saj e freskët moderatorja e pyeti se ku qëndronte sekreti i saj që gjithmonë shfaqet kaq në formë.

Këngëtarja me çiltërsinë dhe mirësinë e saj që e karakterizon u shpreh se është dashuria e publikut ajo që e bën të rrezatojë gjithmonë dhe e komplimentoi gjithashtu edhe Rudinën.

Moderatorja e kënaqur nga pamja që iu ofrua nuk ngurroi të pyeste Mihrijen se përse kishte zgjedhur të vishte pikërisht një fustan të bardhë.

“Pse u veshe me fustan të bardhë, për të kujtuar momentin  e nusërisë?”,- e pyeti Rudina Mihrijen, e cila u shpreh se i dashuron fustanet, prandaj zgjodhi këtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.