Dalin prapaskenat e videos erotike të Encës me modelin seksi

Videoklipi më i fundit i Encës ka bërë zhurmë të madhe në media për shkak të skenave të forta erotike.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për videoklipin ‘Dua’ në thelb të të cili ishte mesazhi ku një burrë tradhtonte bashkëshorten e tij me Encën, për të realizuar këtë vet Enca ka përzgjedhur një model të huaj i cili duhet thënë është tepër simpatik.

LEXO EDHE:  Braktisi Shqipërinë? Shikoni shtëpinë superluksoze të Ornela Bregut në Spanjë, motra e ish-ministres na lë pa fjalë

Sot Enca ka publikuar një video ku tregon prapaskenat e videoklpit me modelin, i cili realisht është ndjerë në siklet kur ka realizuar këto skena me Encën.

“Jemi gati për të xhiruar skenën ku do puthemi dhe prekemi. Je gati? Mendon se do dalë mirë? Mendon se do jetë e çuditshme?”, e pyet Enca modelin.

LEXO EDHE:  Moderatorja shqiptare rrëfen keqardhjen më të madhe për të birin

Pierluigi shihet i vënë në siklet teksa kthen përgjigje të shkurtra.

Pak kohë më parë e ftuar tek “Rudina”, Enca tregoi se skenat erotike kanë qenë të parat që ka xhiruar me modelin spanjoll kështu që është normale që ai të jetë ndierë në siklet.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here