Bombardimet në Siri/ Vasili-Ramës: Turp, ke qepur gojën se SHBA-në e drejton Trump jo Soros

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, përmes një komenti në rrjetet sociale, akuzoi Kryeministrin Edi Rama se nuk ka reaguar lidhur me bombardimet e djeshme në Siri, sepse në SHBA drejton Trump dhe jo Sorros.

“Turp për Kryeministrin që I kundërvihet Amerikës dhe shqiptarëve duke heshtur”, shkruan Vasili.

Kliko per me shume info

Postimi i Petrit Vasilit

LEXO EDHE:  Basha me tinzar se Berisha. ‘Vret’ Patozin, Bregun dhe Topallin brenda ditës. Zbulohet skema

Kryeministri qep gojen per bombardimet ne Siri sepse ne Amerike drejton Trump dhe jo Sorrosi.

Kryeministri qe komenton cdo budallek te mundshem me te gjithe fuqine e mundshme dhe me te gjithe cektesine e mundshme,ka qepur gojen per bombardimet, qe SHBA udhehoqi ne Siri.

Sigurisht per kryeministrin,qe urren presidentin Trump fjalet nuk i dalin nga goja sepse Trump po udheheq nje aksion te nivelit boteror per goditjen e diktaturave gjakatare dhe vecanerisht ne Siri.

LEXO EDHE:  Tabaku: Qeveria bën propogandë, ja cila është situata reale në Shqipëri

Turp per kryeministrin qe i kundervihet amerikes dhe shqiptareve duke heshtur. Fol kryeminister,boll u frike;per te miren e njerezimit Ameriken e drejton Trump jo Sorrosi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here