Bes Kallaku gjen sozinë e tij: Një ngjashmëri mahnitëse

Ai është kthyer në një nga aktorët më të preferuar të publikut shqiptar.

Për shkak të natyrës shumë popullore dhe të thjeshtë, duket se Besi ka gjetur dicka fantastike.

Kliko per me shume info

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Besi na ka njohur me sozinë e tij, i cili ngjan kaq shumë me të.

“Nuk kam parë ngjashmëri më të madhe. Nuk është Photoshop”, shkruan Besi.

LEXO EDHE:  'Na e shpife...Balenë' Fansat fëlliqin Encën pas publikimit të videos provokuese

Sozinë e tij Besi e ka gjetur në Poloni.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here