Barcelona rikthehet te fitorja, tjetër hap drejt titullit kampion

Pas dështimit ndaj Romës, Barcelona iu rikthye fitoreve në kampionat.

Me Valencian fitoi 2-1 duke hedhur një hap më shumë drejt titullit kampion.

Kliko per me shume info

Katalanasit nuk ishin në formën më të mirë, por patën fat pasi Valencia shpërdoroi shumë mundësi.

Golat për Barcelonën u shënuan nga Suarez dhe Umtiti, ndërsa Valencia ngushtoi diferencën me Dani Pareho./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here