Armina Mevlani: Sali Berishës meriton t’ia lash këmbët me…

Ditën e djeshme, lajmi i një shtatzënie të mundshme të Armina Mevlanit bëri shumë shpejt xhiron e rrjetit. Mjaft njerëz nisën të mendonin se partnerja e Shkëlzen Berishës ishte shtatzënë, e nuk nguruan as ta pyesnin atë, por asgjë nuk dihet me siguri.

Kliko per me shume info

E ftuar “Kuthin e Piter Panit”, Armina Mevani është pyetur nga fëmijët në lidhje me ish-Kryeministrin Berisha, teksa nuk kanë munguar edhe pyetjet me spec nga Rudina Dembacaj, e cila do të dinë nëse ia lanë këmbët “si nuse që është”.

LEXO EDHE:  Aktorja shqiptare rrëfen incidentin që e nxorri nga televizioni: Disave u është shkatërruar jeta, por mua…

Dhe përgjigja e Arminës, mes humorit, ishte:

Ai  për atë punë… meriton t’ia lash me flori”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here