Ariana Grande pëlqen kover-in e këngëtarit Shqiptar

Kliko per me shume info

Talenti i këngëtarit shqiptar Albert Stanaj po rritet çdo ditë dhe kjo i ka rënë në sy edhe artistes së madhe Ariana Grande.

Stanaj ka muaj që i mungon tregut muzikor me prurje të reja por këngëtari ka premtuar se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, ai vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale ku shpeshherë poston edhe kover-a të këngëve të artistëve me famë botërore.

Të njejtën gjë ai ka bërë edhe me këngën më të fundit të Ariana Grande, “No Tears Left to Cry” duke tërhequr vëmendjen e këngëtares. Ai ka kënduar një version baladë të kësaj kënge duke i bërë edhe ‘tag’ Ariana-s e cila më vonë e ka pëlqyer videon e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.