Alketa Vejsiu mahnit nga shtrati: U bën dedikimin e ëmbël fëmijëve

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu vijon të mahnitë me setin e fotove nga shtrati.

Ajo i la pa fjalë fansat të premten, me postimet në Instagram, ku për herë të parë e zhveshur ekspozonte figurën e saj sensuale nga shtrati.

Kliko per me shume info

Ndërsa fotoja që ka publikuar sot ka qenë një dedikim për fëmijët e saj, të cilët nuk i ekspozon shpesh në rrjetet sociale:

LEXO EDHE:  “Aman mi a je shtatzënë?” Marina Vjollca na bëri lëmsh me përgjigjen

“I vetmja zile e mëngjesit që nuk më shqetëson, është buzëqeshja e fëmijëve të mi”!

Moderatorja shfaqet e shtrirë në shtrat në foton bardhezi dhe e mbuluar vetëm me një çarçaf.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here