Aktorja e famshme mesa duket është martuar në fshehtësi të plotë këtë fundjavë!

Në mediat botërore po qarkullon lajmi se  Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk janë martuar në fshehtësi të plotë fundjavën që lamë pas.

 

Kliko per me shume info

Dasma e tyre sekrete është organizuar në teatrin historik të Los Angeles dhe në të morën pjesë rreth 400 të ftuar.

Aktorja simpatike mbërriti në festë e veshur me një fustan ngjyrë vishnje dhe jo me fustan të bardhë sikurse është traditë. Në dorën e saj të majtë u vu re edhe unaza e saj e fejesës.

LEXO EDHE:  Nervozohet Soni Malaj: Partneri im nuk është xheloz

 

 

Ndërsa Falchuk u shfaq i veshur me një xhaketë të bardhë dhe me pantallona të zeza.

 

Në mesin e të ftuarve ishin nëna e famshme e Gwyneth, Blythe Danner dhe kolegët e saj, regjisori Stiven Spielberg, aktoret Kate Hudson, Cameron Diaz, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Liv Tyler, Reese Witherspoon, Demi Moore dhe komikja Chelsea Handler.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here