Adi Krasta bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër me ish-missin shqiptar

Kliko per me shume info

Ai është padyshim një nga figurat më të vlerësuara të televizionit shqiptar.

Moderatori Adi Krasta siç duket është bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga ‘arkivat’ një foto të viteve më parë. Në foto, pranë tij ndodhet dhe ish-missi shqiptar, Valbona Çoba.

Kliko per me shume info

“’12 Vallëzime…’ me Valbona Çobën”, shkruan Krasta.

Në foton e rreth 2 dekadave më parë, moderatori dhe ish-Miss Fotozhenia ngjajnë shumë të rinj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.