Zhdukja e këngëtares nga rrjetet sociale, aludohet se është shtatzënë

Postimi i saj i fundit në rrjetet sociale daton në janar por Ariana Grande u shfaq me të dashurin e saj, reperin Mac Miller në “Oscars Vanity Fair” të organizuar nga Madonna.

Së fundmi mendohet se ajo është në pritje të ëmbël dhe po e mban të fshehtë këtë gjë ashtu siç bëri edhe Kylie Jenner, pasi sipas publikut kjo gjë por bëhet një trend në shoqërinë moderne.

LEXO EDHE:  PLASI?! Ato janë SHOQE por ISH-partneri i Ana Likës u çmend për Kejvina Kthellën
Kliko per me shume info

Edhe pse zërat se ajo është shtatzënë po qarkullojnë shumë në showbiz-in e huaj, burime pranë këngëtares e mohojnë këtë gjë. “Ace Showbiz” shkruan se Ariana nuk është në pritje të një fëmije, ajo po merr një periudhë pushimi nga rrjetet sociale pasi është e angazhuar me projekte të reja.

Gjithashtu ajo pati një periudhë të trishtë pas sulmit terrorist që ndodhi gjatë koncertit të saj në Manchester vitin e kaluar.

LEXO EDHE:  Katy Perry kopjon hapur këngëtaren shqiptare

“24-vjeçarja është në përfundimin e albumit të saj të ri dhe kur çdo gjë të jetë gati ajo do t’i rikthehet rrjeteve sociale dhe televizionit si zakonisht” -shton burimi megjithëse një pjesë e fansave të saj janë skeptikë e nuk u besojnë këtyre fjalëve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here