Xhensila Myrtezaj tenton të trembë Besin

Ata janë një nga çiftet më të dashur dhe në vitin 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Bëhet fjalë për çiftin e artistëve Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, të cilët në çdo postim të tyrin tregojnë dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Së fundmi atandoshen në Firence, nga ku kanë postuar foto të ndryshe. Në Instastory Xhensila ka postuar nje video ku shikon ambjentin.

LEXO EDHE:  Alketa dukej mbresëlënëse, por ja sa kushtoi veshja e saj
Kliko per me shume info

Por papritur shfaqet Besi dhe Xhensila tenton ta trembë. Një një moment ajo thotë ”Buu”. Së fundmi Xhensila duket se është në muajin e pestë të shtatzënisë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here