Xhensila Myrtezaj tenton të trembë Besin

Kliko per me shume info

Ata janë një nga çiftet më të dashur dhe në vitin 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Bëhet fjalë për çiftin e artistëve Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, të cilët në çdo postim të tyrin tregojnë dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Së fundmi atandoshen në Firence, nga ku kanë postuar foto të ndryshe. Në Instastory Xhensila ka postuar nje video ku shikon ambjentin.

Kliko per me shume info

Por papritur shfaqet Besi dhe Xhensila tenton ta trembë. Një një moment ajo thotë ”Buu”. Së fundmi Xhensila duket se është në muajin e pestë të shtatzënisë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.