Vdes reperi i njohur nga ataku në zemër

Kliko per me shume info

Reperi i famshëm Craig Mack, është ndarë nga jeta në moshën 46-vjeçare pas një ataku në zemër mbrëmjen e djeshme.

Sipas “Neë York Daily Neës”, Mack ndërroi jetë në një spital pranë shtëpisë së tij në Karolinën e Jugut.

Kliko per me shume info

Ai fitoi famë në vitin 1994 me këngën ‘Flava In Ya Ear’ dhe ishte këngëtari i parë që publikoi një album në Diddy’s Bad Boy Records.

Lajmi ka ardhur i papritur për fansat, të cilët kanë mbushur rrjetet sociale me ngushëllimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.