Vajza e Michael Jackson përdoruese e drogës?

Kliko per me shume info

Paris Jackson, është vajza 19-vjeçare e Michael Jackson, e cila javët e fundit është vënë në qendër të kritikave të mediave si përdoruese e marijuanës.

Por duket se një gjë e tillë nuk e shqetëson aspak modelen, e cila vijon jetën e saj.

Kliko per me shume info

Këtë të martë bukuroshja është fotografuar në një nga lokalet e saj të preferuar në Los Angelos, e veshur me xhinse, bluzë të shkurtër dhe atlete.

Por kritikat ndaj Paris janë jo vetëm përsa i përket përdorimit të drogërave. Modelja gjithashtu përflitet se është në një lidhje dashurie me një tjetër modele, gjë për të cilën ajo ka preferuar të heshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.