Vajza e Amit dhe Ermalit “sfidon” Xhensilën dhe Besin që në ditën e parë të lindjes

Kliko per me shume info

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska,para pak ditësh janë bekuar me një vajzë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Ermali përmes rrjeteve sociale. “Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhe me një vajzë…”, ka shkruar Ermali, krahas fotografisë pranë Amit dhe vogëlushes së tyre.

Vogëlushja mori gjithë vëmëndjen e shqiptarëve ditën që lindi, madje ajo ka thyer edhe rekordin e klikimeve për pëlqim. Madja ja ka kaluar edhe pëlqimeve të fotos së Xhensilës dhe Besit ditën e dasmës.

Kliko per me shume info

Moderatori i njohur e postoi foton në orët e para të mëngjesit duke iu dhënë të gjithë lajmin e bukur që u bë baba për herë të dytë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.