Si rrallëherë, Valbona Selimllari publikon foto me tre fëmijët

Valbona Selimllari është një ndër femrat ikonë të bukurisë shqiptare. Pavarësisht viteve që mban mbi supe, ajo gjithmonë shfaqet e re dhe e bukur.

Ish-misi është nënë e tre fëmijëve, por që tregohet e rezervuar në publikimin e pamjeve të tyre në rrjetet sociale. Jeta e saj private është shumë hermetike, dhe madje pubiku shqiptar vetëm pak vite më parë mësoi se Valbona është nënë e tre fëmijëve.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati: Kjo ishte dhimbja më e madhe që kam përjetuar në jetën time
Kliko per me shume info

Në rrjetet e saj sociale fotot me fëmijët janë të rralla, por sot si rrallëherë ajo ka postuar një foto me të tre fëmijët, dy djemtë dhe vajzën e vogël.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here