Shqiptarit i sekuestrohet llogaria bankare në vlerë 400 mijë euro

Kliko per me shume info

Llogaria bankare e një shqiptari nga Tetova është vendosur në sekuestro preventive në një bankë të nivelit të dytë në Shqipëri.

Burimet nga prokuroria bëjnë me dije se llogaria bankare e shqiptarit të identifkuar me emrin Ali Jashari ishte në vlerën e 400 mijë eurove.

Kliko per me shume info

Ali Jashari jeton në Gjermai dhe sekuestrimi është bërë në kuadër të hetimeve për “Pastrim i produkteve të veprës penale” ose “veprimtari kriminale”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.