Sergio Ramis braktis lojën, lë Realin me 10 lojtarë dhe shkon në….banjo

Kliko per me shume info

Një episod mjaft interesant ka ndodhur në sfidën e mesditës së shtune, mes Eibarit dhe Realit të Madridit, fituar 1-2 nga këta të fundit.

Në minutën e 73-të, kur sfida ishte në barazim 1-4, Sergio Ramos është parë të futej në dhomat e zhveshjes, pasi kishte nevojë të shkonte në tualet.

Kliko per me shume info

Kapiteni i Realit u rikthye në fushë pak sekonda para se Ronaldo të shënonte golin e dytë, duke u bërë pjesë e festës së madrilenëve.

“Sergio kishte nevojë të shkonte në tualet dhe la fushën për pak minuta”, u shpreh Zidane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.