VIDEO/ Shkelma dhe grushte në fytyrë, plas sherri mes vajzave në gjimnazin e Tiranës

Një sherr mes vajzave ka ndodhur ditën e sotme pranë gjimnazit Andon Zako Çajupi, në Tiranë.

Tre prej tyre kanë dalë që nga rruga “Kongresi i Manastirit” dhe kanë pritur vajzat e tjera të hyjnë në një prej rrugicave që të nxjerr tek “Xhamlliku”.

Kliko per me shume info

Me të ardhur dy vajzat e tjera, ato janë përleshur duke u kapur e tërhequr për flokësh. Në video shihen vajzat që bëjnë sherrin, ndërsa shokët e tyre përpiqen t’i ndajnë.

LEXO EDHE:  Ka lindur pak orë më parë, por fotoja e tij po bën xhiron e botës. Prindërit dhe mjekët nuk kanë fjalë!

Djali që ka dërguar videon shkruan:

Gocat e Çajupit duke prit grupin tjeter qe te dilnin nga shkolla. U takuan tek xhamlliku. Grupi i pare qe kishin bere priten i moren me te mira që të futeshin brenda në lagje. Tani jan shumica ne rajonin numer 4. Me sa degjova me nji cun ishin shajt me perpara ne telefon.”

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here