“Pas Feros, e ke ti radhën!“, kërcënohet publikisht Noizy

Kliko per me shume info

Sulmi ndaj reperit të ri Fero është pasqyruar gjerësisht orët e fundit në rubrikat e ‘shoëbizz’-it, ndërkohë që mbrëmjen e sotme është identifikuar edhe personi që e goditi.

Bëhet fjalë për një tjetër reper të ri, i quajtur Arjan Sjarina, i cili ka marrë përsipër sulmin.

Kliko per me shume info

Ndërkohë në rrjete sociale ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pasi dikush është munduar të kërcënojë reperin më të famshëm shqiptar, Noizyn.

Një nga komentuesit i ka shkruar reperit, pasi ky i fundit kishte publikuar një foto në rrjetin social Instagram, “Mas Feros e ke radhën ti”, mesa duket Noizyt nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë dhe ja ka kthyer menjëherë komentin duke i thënë kërcënuesit: “Fshi buzët se i ke me qumësht”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.