Pas deklaratës së bujshme, Dasara Karaiskaj ofendon rëndë gazetaren sportive

Kliko per me shume info

Dasara Karaiskaj njihet për thumbimet që i bën shpesh personazheve të njohur duke u kthyer kështu në një nga gazetaret më të komentuara dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen me deklaratat e saj.

Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit të saj në Instagram, ku shkruan se të gjithë që po merren me Ilda Bejlerin kohët e fundit, në fakt duhet të shohin një gazetare tjetër.

Kliko per me shume info

“Merren me Ilda Bejlerin. Kjo gaze…arja e re qenka ç’qenka. E vura sfondin Lejla se kështu e paska emrin”, shkruan Dasara duke lënë të kuptohet se i referohet Leila Krajës shkruan xing.al.

Ky status i Dasarës vjen fill pas deklaratës së Leilës e cila tha sot në “Wake up” se nuk ka futur kurrë dorën në xhep pasi djemtë shqiptarë paguajnë gjithmonë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.