Nusja i helmoi mamanë, fjalët prekëse të të riut: Nënë ti shkove në tjetër botë, smë thua “bir të dua”

Olti Lami, bashkëshorti i Marjana Cmetës, e cila është arrestuar sot në Kamëz, si e dyshuar për vrasjen me fotoksinë të mamasës së tij dhe vjehrrës së saj, Lirije Lami, duket se e ka përjetuar vërtet rëndë vdekjen e nënës së tij.

Lami ka në profilin e tij në Facebook foto të shumta me të ëmën.

Kliko per me shume info

Pak ditë pas ndarjes nga jeta të saj, djali ka bërë në postim mjaft prekës në profilin e tij.

LEXO EDHE:  Dekanati dhe Rektorati shkelin ligjin, studentes nga Holanda i mohohet specializmi

“Nene ti shkove ne tjeter bote, e ketu me le mua. me smund te degjoj nga ti fjalen bir te dua”- shkruan i riu.

“E vërteta rrugën e ka të gjatë, por vjen, mom”- perfundon Lami postimin e tij./Lajmifundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here