Musa i BB harron përfundimisht Donën!

Kliko per me shume info

Edicioni i fundit i Big Brother Albania krijoi shumë çifte, por që fatkeqësisht asnjë prej tyre nuk rezistoi sapo dolën nga atY.

Një ndër ta ishin dhe Musa Zeneli me Dona Pjetrin të cilët ishin në mesin e çifteve më të pëlqyera nga publiku, por vetëm një muaj pas daljes nga shtëpia më e famshme ata u ndanë.

Kliko per me shume info

Por si duket Musa ka gjetur një dashuri të re. Ai na e ka treguar me anë të Instastoryt të tij ku shfaqet dorë për dore me një vajzë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.