Parashikimi i motit për sot, reshje shiu në të gjithë territorin e vendit

Gjatë gjithë ditës, moti dominohet nga vranësira dhe shira të dobët dhe mesatarë në pjesën më të madhe të vendit.

Ndërsa në ekstremin Verior dhe zonat Jugore do të ketë shira intensive.

Kliko per me shume info

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit sjellin rritje të lehtë në vlerat termike të mëngjesit dhe orëve të mesditës duke shënuar maksimalisht 21°C.

LEXO EDHE:  E pabesueshme, por e vërtetë, pema ‘e mallkuar’ nuk do të pritet

Era do të fryjë kryesisht mesatare, me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugperëndimor ndërsa në det do vijojë dallgëzimi 3 – 4 ballë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here