Miqësorja me Shqipërinë, ekipi norvegjez bën publike listën me 24 lojtarët e grumbulluar

Kombëtarja e Norvegjisë ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet miqësore që do të luajë ndaj Australisë dhe Shqipërisë në fundin e marsit.

Trajneri Lagerbak, ka grumbulluar 24 lojtarë në skuadër.

Kliko per me shume info

“Kemi përdorur shumë lojtarë në vitin 2017. Tani duhet të punojmë që të ndërtojmë një skuadër. Do të ketë gjithmonë hapësirë për lojtarët që bëjnë mirë apo po rriten”- u shpreh trajneri.

LEXO EDHE:  Rrëfimi i rrallë i Igli Tares: Im bir s’do luajë kurrë me Romën…

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here