Miqësorja me Shqipërinë, ekipi norvegjez bën publike listën me 24 lojtarët e grumbulluar

Kliko per me shume info

Kombëtarja e Norvegjisë ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet miqësore që do të luajë ndaj Australisë dhe Shqipërisë në fundin e marsit.

Trajneri Lagerbak, ka grumbulluar 24 lojtarë në skuadër.

Kliko per me shume info

“Kemi përdorur shumë lojtarë në vitin 2017. Tani duhet të punojmë që të ndërtojmë një skuadër. Do të ketë gjithmonë hapësirë për lojtarët që bëjnë mirë apo po rriten”- u shpreh trajneri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.