Lëvizje e beftë e ambasadorit amerikan në Tiranë

Kliko per me shume info

Nje levizje e befte ka ndodhur kete te merkure e ambasadorit ne Tirane, Donald Lu.

Diplomati amerikan ka zhvilluar sot nje takim me ish kryeministrin Sali Berisha.

Kliko per me shume info

Burime nga zyra per shtyp e ish kryeministrit, bejne me dije se takimi mes Berishes dhe ambasadorit amerikan u zhvillua ne zyren e ish kryeministrot.

“Në takim u diskutua për një spektër të gjerë çështjesh me interes të dyanshëm. Diskutimet ishin të hapura”- bejne me dije te njejtat burime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.