E kërkon Reali, Liverpool përcakton çmimin për Salah

Kliko per me shume info

Muhamed Salah vijon të shkëlqejë në ‘Anfield’, me gola dhe asiste të shumta, por ditët e tij te Liverpooli duken të numëruara.

Sulmuesi egjiptian ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha, që janë gati të bëjnë çmenduri për të transferuar Salah.

Kliko per me shume info

Manchester United, Real Madrid, pro edhe të tjera klube, kanë trokitur në zyrat e Liverpoolit, për të kërkuar informacione për çmimin e kartonit të Salah shkruan SuperSport.

Nga ana tjetër, drejtuesit e ‘The reds’ kanë bërë të qartë se Muhamed Salah kushton më shumë se Coutinho dhe se klubet e interesuara për të, duhet të paguajnë plot 180 milionë euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.