Nikos Kotzias kërcënohet sërish, tjetër zarf me plumba në zyrë

Kliko per me shume info

Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias është kërcënuar sërish. Një zarf me një plumb është dërguar në adresën e tij, shkruan “Ta Nea”.

Burime nga policia, kanë thënë për mediat greke që zarfi i është dërguar Ministrit Kotzia nga persona ende të paidentifikuar të huaj dhe përmbante një fishek dhe një letër.

Kliko per me shume info

Zarfi u dërgua në Laboratorët e Shërbimeve Penale dhe për ngjarjen kanë nisur hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.