Këngëtarja shqiptare bën “xing” me fustanin e Arbana Osmanit

Kliko per me shume info

Femrat janë shumë të fiksuara pas veshjeve dhe dëshira e tyre gjithmonë është që ato të jenë unike në atë se çfarë veshin. Në momentin që shikojmë se dikush ka veshur të njëjtat veshje me ne, nuk është se na pëlqen aq shumë, por kur janë të bukura të gjithë i duan.

Kjo gjë ka ndodhur edhe me Arbana Osmanin dhe këngëtaren e njohur nga Kosova, Morena Taraku. 2 vite më parë moderatorja e njohur në një nga programet e saj veshi një fustan të zi, me vija gold. Aso kohë të gjithë na pëlqeu pa masë ky fustan dhe nuk kishte si të mos e fiksonim.

Kliko per me shume info

Mirëpo dje Morena Taraku ka publikuar dy foto në “Instagram” ku shfaqet e veshur me të njëjtin fustan si të Arbanës. Rastësi apo jo kjo zgjedhje e këngëtares, nuk e dimë, por kjo na bëri kuriozë të zbulojmë çmimin e tij.Ky fustan i përket firmës “Balmain” dhe kushton plot 3185 €.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.