Këngëtarja e njohur shqiptare: Foton seksi nuk e publikova unë, më vodhën Instagramin

Kliko per me shume info

Albërie Hadërgjonaj konsiderohet si një nga këngëtaret më seksi të estradës shqiptare pavarësisht viteve që ajo mban mbi supe.

Shpesh është akuzuar për ndërhyrje estetike, por disa nga këto zëra ajo i ka pushuar duke i pranuar vetë disa ndërhyrje në fytyrë.

Kliko per me shume info

Ajo ka dy vajza dhe është padyshim një nga gjyshet më joshëse që na kanë zënë sytë ndonjëherë.

Këngëtarja ka postuar një foto shumë të nxehtë në një Instastory të cilën më pas është penduar dhe e ka fshirë menjëherë.

Në një reagim të dytë, këngëtarja ka thënë se i kanë vjedhur Instagramin dhe fotoja nuk është publikuar nga ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.