“K***ë më the s’do bëhem njeri”, aktori shqiptar sqaron videon

Bëri bujë deklarata e aktorit Visjan Ukcenaj ku i drejtohej mësueses: “K***ë më the s’do bëhem njeri”.

“Ajo ishte një video për të qeshur. Unë kam pas mësuar shumë dhe videon e bëra për gallatë. Nuk flas për asnjë zyshë konkrete. Zyshat i kam pasur të shkëlqyera”, u shpreh Visjani për videon që bëri xhiron e rrjetit.

LEXO EDHE:  Ariana Grande pëlqen kover-in e këngëtarit Shqiptar
Kliko per me shume info

“I përshëndesim zyshat se kontributi i tyre është i padiskutuar, por meqë ky njeriu nuk është normal…”, u shpreh moderatori Ermal Peçi.

Aktori e ndërpreu duke i thënë i nxehur: “O plak më the edhe një herë s’jam normal… “T’u çova”, vazhdoi moderatori duke e kthyer situatën me të qeshur.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here