650 kg drogë në Tepelenë, babë e bir e kishin bërë gati, ja ku do e dërgonin

Kliko per me shume info

Zbardhen detaje të reja nga operacioni i sotëm i policisë ku u sekuestruan 655 kg drogë në fshatin Fushë Dukaj të Tepelenës.

Burime nga Policia bëjnë me dije se në pranga ranë babë e bir, Delo dhe Zaman Kordho, ndërsa në kërkim është shpallur djali tjetër, A. Kordho. Mësohet se këta persona e kishin kthyer banesën në punishte të kanabisit.

Kliko per me shume info

Mësohet se një sasi droge do të dërgohej në Greqi, ndërsa pjesa tjetër po përgatitej për ambalazhim me qellim trafikimin në shtetin helen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.