Interi ndahet në paqe me Napolin në “San Siro”

Kliko per me shume info

Interi dhe Napoli e mbyllën në barazim pa gola, supersfidën e javës së 28-të në Serinë A italiane. Ndeshja nuk pati shumë raste të rrezikshme, gjithsesi ishte Napoli që u shfaq më kërkues gjatë takimit.

Tashmë Napoli zbret në vendin e dytë në renditje me 70 pikë, 1 më pak se Juventus.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, Interi mbetet i pesti, me 52 pikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.