Iku nga Vizion Plus, mësoni ku do ta shihni gazetaren Rudina Xhunga

Gazetarja Rudina Xhunga, prej javësh është larguar nga ekrani i Vizion Plus ku drejtonte emisionin e saj “Dritare”. Mirëpo, largimi i gazetares nga ekrani siç duket qe i përkohshëm.

Xhunga këtë të shtunë do jetë pjesë e spektaklit më të ri për fëmijë në TV Klan, “Në kurthin e Piter Pan”, i cili do moderohet nga Alketa Vejsiu.

Kliko per me shume info

Rudina Xhunga do jetë gazetarja e parë e cila do të futen në ‘kurthin’ e fëmijëve me pyetjet e tyre pikante. Akoma nuk janë zbuluar detaje nga programi, por deri më tani, Alketa Vejsiu ka zbuluar se fëmijët që marrin pjesë janë shumë të aftë në komunikim, të lirshëm me kamerat e publikun dhe që fusin në kurth personazhet me pyetjet e tyre.

Veç gazetares, dhe Alketa Vejsiu e Vera Grabocka kanë njoftuar se e ftuara speciale të hënën në orën 20:15 do jetë Rudina Xhunga.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.