Habit “Kukulla Ken”: Pas operacioneve dua të bëhem baba

Rodrigo Alves ndryshe i njohur si “kukulla Ken” është një nga personazhet më të njohura, daljet e të cilit komentohen pafund në media.

Së fundmi është 34-vjeçari i ka habitur të gjithë duke deklaruar se përvec operacioneve plastike ka ëndërr të bëhet baba.

Kliko per me shume info

Ai thotë se nuk dëshiron që fëmija i tij t’i ngjajë dhe të të ndjekë rrugën e tij.

LEXO EDHE:  E pabesueshme, por e vërtetë, pema ‘e mallkuar’ nuk do të pritet

Rodrigo u shpreh: “Tashmë që ia dola të realizoj të gjitha operacionet plastike, kam kohë për tiu përkushtuar vetes, Ajo që dua tani është të kem një qenush por edhe të bëhem baba. Por vetëm me kushtin që fëmijët e mi të mos duken aspak si mua, ndaj dhe unë vendosa që figurën time ta ndryshoj me 60 operacionet e mia plastike”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here