I kërkoi divorcin, gruaja i bën “gjëmën” burrit nga Tirana

Një vajzë nga Tirana duket se është mashtruar keq nga i dashuri i saj. Ajo pretendonte se ishte në një lidhje serioze dhe kishte planifikuar fejesë.

Por sipas gazetares së “Aldo Morning Show” pas gjithë diskutimeve për fejesë vajza ka marrë një lajm aspak të mirë. Burri me të cilin ajo ishte lidhur ishte i martuar.

LEXO EDHE:  I bëri për 6 vite rresht thonjtë me akrilik, e vërteta e hidhur që i ndodhi kësaj gruaje do ju habisë
Kliko per me shume info

“Përmes një email-i gruaja i shkruan të dashurës së burrit të largohej prej tij, sepse ishte i martuar dhe tashmë po kërkonte divorcin prej saj. Vajza ka kërkuar sqarim prej të dashurit, i cili i kishte thënë se ka nisur procedurat e divorcit për të. Por marrëdhënia e tyre pas këtij lajmi është stopuar”, tha gazetarja.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here